JEDNODUŠE NA SPLÁTKY - nákup bez hotovosti

NAKUPUJTE JEDNODUŠE NA SPLÁTKY BEZ HOTOVOSTI SE SPLÁTKOU, KTERÁ VÁM SEDNE

  • Nepotřebujete žádnou hotovost
  • Volíte si délku splácení od 10 do 30 měsíců
  • 1. splátku si můžete odložit až o 3 měsíce
  • Navýšení pouze 1 % měsíčně

Příklad splácení: cena zboží 10 000 Kč, přímá platba 0 Kč.  Výše úvěru 10 000 Kč, počet splátek 20, výše měsíční splátky 600 Kč, celkem zaplatíte 12 000 Kč, roční úroková sazba 21,64 %, RPSN 23,92 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet.

Působíme jako zprostředkovatel úvěrů pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Výhodné splátky.

Prostřednictvím Cetelemu vám samozřejmě nabízíme celou řadu dalších splátkových produktů, které se maximálně přizpůsobí vašim potřebám. Aktuální nabídku a podmínky získání úvěru vám ochotně sdělí naši odborní konzultanti na prodejnách NEJČI nábytek.

ZÁRUKA NEJNIŽŠÍ CENY - neplatíte ani korunu navíc

Chcete u nás nakoupit a viděli jste jinde produkt identický s naší nabídkou za lepší cenu? Doložte nám to KONKRÉTNÍ NABÍDKOU a my Vám produkt prodáme ještě o  5% LEVNĚJI! 

Zjistili jste po nákupu na našich prodejnách, že v jiné tuzemské maloobchodní prodejně nabízejí produkt identický s naší nabídkou za lepší cenu? Do 14 dní od nákupu Vám, při předložení konkrétní nabídky, cenový rozdíl vyplatíme!

Jak konkrétně funguje záruka nejnižší ceny na našich prodejnách?

NEJČI nábytek nabízí svým zákazníkům veškeré zboží za nejlepších cenových podmínek. Pravidelně kontrolujeme ceny konkurence, aby si zákazníci mohli být jisti, že v NEJČI nábytku je cena zaručeně nejnižší. Pokud i přes naši snahu jste po nákupu našli totožný výrobek u konkurence (tj.kamenný obchod) levnější a doložíte nám to, rozdílovou částku Vám zpětně vyplatíme! 

Co nelze považovat za konkurenci NEJČI, pro kterou se vztahuje Garance cen?

Za konkurenci nepovažujeme: velkoobchody, Cash & Carry, internetové obchody (při nákupu zboží v kamenných prodejnách NEJČI nábytek), bazary, katalogový prodej, zboží snížené jakosti..

Garance ceny se nevztahuje na:

Výprodejové nebo jinak zlevněné identické zboží nabízené konkurencí. 

Jak dlouho trvá ověření žádosti o vyplacení rozdílu?

Vyřízení žádosti obvykle netrvá déle než 7 pracovních dnů.

Musím nižší cenu u konkurence nějak dokázat při žádosti o vrácení rozdílu?

Nižší cenu u konkurence je třeba doložit (fotografie výrobku s viditelnou cenou, typový plán, ceník, prospekt, písemné potvrzení konkurenčního prodejce). Naši pracovníci následně ověří, zda je cena výrobku u konkurence nižší než cena v prodejnách NEJČI nábytek.

Je možné vyplatit rozdíl ceny ihned při nákupu?

Ano, po tom co vedoucí prodejny ověří cenu konkurence. Navíc v případě, že nás upozorníte, kde mají totožné zboží levnější, poskytneme Vám ještě lepší cenu o dalších až 5 % oproti ceně konkurence! 

Jak je možné rozdílovou částku získat a jak dlouho trvá její vyplacení?

Rozdíl ceny vám bude vyplacen na Váš účet nebo složenkou na Vaši adresu obvykle do 7 dnů ode dne schválení žádosti. V takovém případě dojde k opravě Vaší kupní smlouvy či faktury na novou  dohodnutou cenu

Jak dlouhou dobu po zakoupení výrobku mohu požádat o vrácení rozdílu?

Žádost o vyplacení rozdílu můžete podat do 14 dnů od nákupu zboží.

Dárkové poukazy

Nově máte možnost si online objednat dárkový poukaz v libovolné hodnotě.
Poukazy bude možné uplatnit při nákupu libovolného zboží na internetu, ale i na všech našich prodejnách.
Poukaz bude mít platnost minimálně 6 měsíců.