PORI noční stolek, bílý lesk

-35%

Noční stolek PORI je možné umístit do každé moderně zařízené ložnice. Díky jejímu neutrálnímu provedení je možné jej kombinovat s jakýmikoliv barevnými doplňky.

Barva: bílá lesklá
Materiál: Korpus: dřevotřísková deska, povrchová fólie, PVC hrany, HDF deska, Přední strana: dřevotříska, povrchová úprava, PVC hrany, Zásuvky: dřevotříska, bílý nábytek, melaminové lemování, Vrchní deska: dřevotříska, povrchová fólie.
Rozměry v/š/h: 46x41,5x40 cm
Váha: 15,7 kg
Příslušenství: závěsy Alfa FGV 90 's brzdou Alpha, kulové vodítka.
Více

Kód produktu: B-PORI-KNT1S

1 485 Kč S DPH
Dop. cena 2 289 Kč, Ušetříte 35% (804 Kč)
E-SHOP - odesíláme obvykle do 10 pracovních dnů - Vzhledem k velkému náporu před Vánocemi a problémům s COVIDEM, nemusí být zboží doručeno včas. Informujte se na aktuální dostupnost. Předem se vám omlouváme za možné komplikace.
ks

Noční stolek PORI je vyroben v bílém, lesklém provedení. Tuto barvu prolamuje vložka v barvě dub polský, která vytváří zajímavý efekt a vizuální kontrast. Na vrchní desku je možné umístit budík, časopisy nebo jiné doplňky. Do zásuvky pak nepotřebné doplňky, které chcete mít neustále během večera po ruce. Noční stolek PORI má kolečka, které usnadňují pohyb po místnosti a tak je možné stolek kdykoliv přemístit na jiné místo. Nábytek je určen pro vlastní montáž.

Parametry

Barva základní Bílá
Materiál PVC
Ukládání Police, Zásuvka

Diskuse

Dárkové poukazy

Nově máte možnost si online objednat dárkový poukaz v libovolné hodnotě.
Poukazy bude možné uplatnit při nákupu libovolného zboží na internetu, ale i na všech našich prodejnách.
Poukaz bude mít platnost minimálně 6 měsíců.