Letos slavíme 30 let! Využijte exkluzivní slevy na vybraný nábytek!

O společnosti

NEJČI nábytek s.r.o.

je jedním z největších a nejznámějších prodejců nábytku v České republice.
Dokladem toho jsou neustále rostoucí prodejní prostory společnosti a hlavně stoupající obliba nábytku z prodejen NEJČI nábytek u zákazníků.

V NEJČI nábytku se zabýváme prodejem nábytku již od roku 1993. Původní firma NEJČI se v roce 2002 transformovala na nynější NEJČI nábytek s.r.o.

Z první malinké prodejny v rekonstruovaném domku v Opavě Kateřinkách se postupně firma rozrůstala o nové pobočky ve Velké Polomi, Hranicích, Bruntále, Přerově a Blansku. V roce 2002 byla v Opavě otevřena nová velká prodejna o 1000m2 na Těšínské ulici a prodejny v Opavě Kateřinkách a ve Velké Polomi byly přemístěny do těchto nových prostor.
O rok později v areálu naproti nové prodejny v Opavě bylo otevřeno nové první kuchyňské studio.
V roce 2004 firma odkoupila novou prodejnu v Olomouci v obchodním domě TIMPO.
V následujících letech byly všechny prodejny postupně rekonstruovány a modernizovány.
Postupně vznikala nová kuchyňská studia v Bruntále, Přerově, Olomouci a Hranicích.
Poté vznikla značka NEJČI DESIGN, která měla za cíl v našich prodejnách prezentovat moderní nábytek nejvyšší kvality. Pro tento účel byla v Opavě rozšířena prodejna o nové oddělení "NEJČI DESIGN modern furniture" v prvním patře téže budovy. Na ploše 400m2 byl představen nový sortiment moderních luxusních sedacích souprav a nábytku převážně německých výrobců.
Roku 2009 byla znovu prodejna v Opavě rozšířena o nové ložnicové studio "NEJČI DESIGN modern bedroom".
V témže roce byla i prodejna v Přerově rozšířena o ložnicové studio.
Na začátku roku 2011 začala příprava na odkoupení nové prodejny v Opavě u Globusu. Příprava nové moderní prodejny a zároveň sídla společnosti byla dokončena na jaře roku 2012 a 1 dubna byla otevřena.

V červnu 2014 se prodejna NEJČI NÁBYTEK v Přerově přestěhovala do nových modernějších prostor. Následně jsme začali s přípravou prostor pro otevření prodejen NEJČI DESIGN v Olomouci a Plzni, jejichž otevření proběhlo na podzim 2015. V roce 2016 jsme navázali spolupráci s italským výrobcem sedacích souprav EGOitaliano.

V listopadu 2016 jsme otevřeli prodejnu moderního nábytku NEJČI DESIGN v Praze v nákupním centru Harfa. Také v roce 2017 pokračujeme v expanzi a rozšiřování sítě prodejen NEJČI DESIGN po celé České republice, neboť chceme být svým zákazníkům stále blíž. V únoru jsme otevřeli prodejnu NEJČI DESIGN v Mladé Boleslavi a v dubnu prodejnu NEJČI DESIGN v Brně.
Na konci roku 2017 přibyla nová prodejna u Prahy NEJČI DESIGN odbchodním domě MODO v Průhonicích - Čestlicích. Zatím poslední naše prodejna NEJČI DESIGN v Hradci Králové byla otevřena na podzim roku 2019.

Samozřejmě, že veškeré aktivity v našich prodejnách směřujeme k jedinému cíli - spokojenosti zákazníka. Za dobu našeho působení na trhu známe nároky, požadavky i vkus zákazníků, usilujeme o jejich stálý zájem a dovedeme vyhovět jejich nárokům.