V červnu slavíme 30 let! Využijte exkluzivní slevy na vybraný nábytek!

KUCHYŇSKÁ STUDIA ,,NEJČI KUCHYNĚ''

Kuchyňskou linku navrhneme společně s Vámi.

Podle Vašich potřeb, zvyků a priorit navrhneme dokonalé řešení prostoru. Vaše jedinečné potřeby bude řešit zkušený bytový designer. Poskytne Vám celistvý profesionální přístup vedoucí k Vaší maximální spokojenosti. Samozřejmostí je atypické zpracování.

  

Obývací sestava na míru dle dekoru kuchyně.

Zaměření prostoru u Vás doma zkušeným bytovým designerem ZDARMA!

Vytvoření 3D návrhu ZDARMA!

Vše o kvalitě kuchyní na míru NEJČI family

• Široká škála materiálů a trendů: styl Provence, klasické, nadčasové, moderní ... 

• Náš tým stolařů Vám kuchyňskou linku odborně nainstaluje a uvede do provozu. 

• Spolupracujeme s předními evropskými výrobci kuchyňských doplňků a vybavení  (Blum, Egger atd...)  

• Nabízíme širokou škálu spotřebičů všech značek za internetové ceny!  

Je Vaše kuchyňská linka součástí obytného prostoru? Navrhneme Vám jej celý. Nábytek vyrobíme na míru tak, aby s kuchyňskou linkou tvořil harmonický celek.

Důležité informace před návrhem nové kuchyně

Zde můžete kontakovat naše designéry na příslušných pobočkách.

Kontakty :: NEJČI nábytek (nejcinabytek.cz)

Vše o kvalitě kuchyní na míru NEJČI family

VIZUALIZACE A PROJEKT ZDARMA

Vaše jedinečné potřeby bude řešit zkušený bytový designer.  Poskytne Vám celistvý profesionální přístup vedoucí k Vaší maximální spokojenosti. Vypracování projektu a 3D vizualizace připravíme kvalitně a rychle. Kuchyň navrhneme společně s Vámi. Podle Vašich potřeb, zvyků a priorit navrhneme dokonalé řešení prostoru. Samozřejmostí je atypické zpracování.

Domluvte si schůzku v termínu, který Vám vyhovuje a my Vám navrhneme kuchyň podle Vašich představ v barevném 3D provedení.

Aby projektant mohl vytvořit návrh kuchyně vašich snů, měl by znát tyto údaje: - rozměry místnosti (délka, šířka, výška) - umístění přípojek (elektřina, voda, plyn atd.) - rozměry dveří, topení a oken + výška parapetů - umístění jídelního stolu a ostatního vybavení kuchyně - životní a stravovací zvyklosti - z jakého materiálu jsou stěny, podlaha a strop

Pokud si s podklady nevíte rady, rádi přijedeme k vám domů.

KVALITNÍ MATERÁLY

Nabízíme Vám nekonečné kombinace materiálů a barev v provedení masiv, dýha, lak, lamino, sklo a fólie. Možnost provedení v lesku či matu. Dokážeme pro vás vytvořit jak levné, tak drahé kuchyně, které jsou ve stejné kvalitě, liší se jen použitým materiálem a vnitřním vybavením.

U našich kuchyní používáme kvalitní kování firem: BLUM, HETTICH, HAFELE.

Poskytneme Vám moderní doplňky, které Vám ušetří čas a námahu: koše, výsuvy, drátěné programy, osvětlení, úchytky, rampy, barové desky, rolety, obkladové panely, lišty, sokly, ukončovací police a mnoho dalšího ...

Kuchyň Vám vyřešíme vždy včetně spotřebičů, které nám dodavatelé zvýhodňují zajímavými nabídkami a slevami.

Samozřejmostí je dovoz kuchyňské linky k zákazníkovi. Vyškolení pracovníci Vám kuchyňskou linku odborně sestaví a uvedou do provozu. Poskytujeme plný záruční i pozáruční servis.