Doprava

Nabízíme možnost osobního odběru, ve kterékoli z našich poboček po celé České republice ZDARMA. Pokud je zboží v jiné pobočce, než zákazníkovi vyhovuje, je možné je převézt na pobočku, kterou si určí. Převoz mezi pobočkami NEJČI nábytek je ZDARMA. Pozor!!! Převoz na pobočky NEJČI DESIGN je zpoplatněn dle tarifu dopravce.

Další možností je doprava na adresu určenou zákazníkem nebo i případná montáž nábytku (placená služba). Náklady na dopravu jsou dohodnuty s klientem individuálně v závislosti na velikosti objednávky a vzdálenosti.

 

Dodací lhůta

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně. Dostupnosti jsou vždy uvedeny u jednotlivých produktů. V případě sedacích souprav je dodací lhůta stanovena podle konkrétního dodavatele na 8-10 týdnů od objednání a složení 20% zálohy.

Pokud není dostupnost u zboží uvedena konkrétně, sdělí Vám ji prodejci v každé naší prodejně nebo na telefonním čísle 553 622 685.

 

Záruční doba

Ze zákona výrobce poskytuje 24 měsíční záruku od data prodeje. Kupující se zavazuje používat zakoupené zboží v souladu s účelem, ke kterému je určeno. Podrobné záruční podmínky jsou vždy upřesněny při prodeji zboží.

Dárkové poukazy

Nově máte možnost si online objednat dárkový poukaz v libovolné hodnotě.
Poukazy bude možné uplatnit při nákupu libovolného zboží na internetu, ale i na všech našich prodejnách.
Poukaz bude mít platnost minimálně 6 měsíců.