VIZUALIZACE A PROJEKT ZDARMA

Vaše jedinečné potřeby bude řešit zkušený bytový designer.  Poskytne Vám celistvý profesionální přístup vedoucí k Vaší maximální spokojenosti. Vypracování projektu a 3D vizualizace připravíme kvalitně a rychle. Kuchyň navrhneme společně s Vámi. Podle Vašich potřeb, zvyků a priorit navrhneme dokonalé řešení prostoru. Samozřejmostí je atypické zpracování.

Domluvte si schůzku v termínu, který Vám vyhovuje a my Vám navrhneme kuchyň podle Vašich představ v barevném 3D provedení.

Aby projektant mohl vytvořit návrh kuchyně vašich snů, měl by znát tyto údaje: - rozměry místnosti (délka, šířka, výška) - umístění přípojek (elektřina, voda, plyn atd.) - rozměry dveří, topení a oken + výška parapetů - umístění jídelního stolu a ostatního vybavení kuchyně - životní a stravovací zvyklosti - z jakého materiálu jsou stěny, podlaha a strop

Pokud si s podklady nevíte rady, rádi přijedeme k vám domů.

KVALITNÍ NEZNAMENÁ DRAHÝ

Nabízíme Vám nekonečné kombinace materiálů a barev v provedení masiv, dýha, lak, lamino, sklo a fólie. Možnost provedení v lesku či matu. Dokážeme pro vás vytvořit jak levné, tak drahé kuchyně, které jsou ve stejné kvalitě, liší se jen použitým materiálem a vnitřním vybavením.

U našich kuchyní používáme kvalitní kování firem: BLUM, HETTICH, HAFELE.

Poskytneme Vám moderní doplňky, které Vám ušetří čas a námahu: koše, výsuvy, drátěné programy, osvětlení, úchytky, rampy, barové desky, rolety, obkladové panely, lišty, sokly, ukončovací police a mnoho dalšího ...

Kuchyň Vám vyřešíme vždy včetně spotřebičů, které nám dodavatelé zvýhodňují zajímavými nabídkami a slevami.

Samozřejmostí je dovoz kuchyňské linky k zákazníkovi. Vyškolení pracovníci Vám kuchyňskou linku odborně sestaví a uvedou do provozu. Poskytujeme plný záruční i pozáruční servis.