Letos slavíme 30 let! Využijte exkluzivní slevy na vybraný nábytek!

Doživotní servis

NEJČI nábytek: doživotní servis pro vaše pohodlí

Víte, že u nás v NEJČI nábytku máte zajištěn doživotní servis pro všechny naše výrobky? Ano, čtete dobře. Ať už jste u nás koupili nábytek před týdnem, nebo před deseti lety, můžete se na nás kdykoliv obrátit o pomoc při řešení jakéhokoliv problému.

Nevadí nám, jestli vaše záruka už vypršela, nebo jestli jste poškodili nábytek sami. Třeba vám ho poškrábal pes, nebo si na něm vybíjely zlost děti. My vám vždy rádi pomůžeme a budeme se snažit vyřešit každý problém. Máme profesionální servis, který přijede k vám domů a opraví závadu na místě, nebo vám nábytek odveze do naší výrobní haly, kde ho dáme do pořádku.

A co víc, u většiny našich sedacích souprav vám dokonce nabízíme možnost výměny celého potahu za nový. Stačí si vybrat z naší široké nabídky potahů a my vám jej vyměníme za symbolickou cenu.

Tato nezisková služba je naší největší výhodou oproti konkurenci, především oproti eshopům, které vám prodají nábytek bez jakékoliv záruky, nebo péče. My se o vás staráme i po prodeji, protože nám záleží na vaší spokojenosti a pohodlí. U nás v NEJČI nábytku budete mít vždy nábytek v perfektním stavu, a to za minimální peníze.

Tak neváhejte a navštivte náš showroom, nebo prohlédněte si naši webovou stránku, kde najdete naše aktuální akce a novinky. Těšíme se na vás!