Akce

Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH.

Složení: taštičkové pružiny + antibakteriální pěna
Výška: 23 cm
Rozměry: všechny i atypické
Doporučená nosnost: do 150 kg
Standardně dodáváno v potahu: BIORYTMUS
Úprava technologií ŘEŠETO: ano
Zdravotní matrace: ano

* Cena je uvedena za 1 ks matrace s výškou 23 cm a platí pro rozměry: 70x200, 80x200, 80x195, 80x190, 85x200, 85x195, 90x200, 90x195 cm.

Více >>

Výrobce: D.P.V.. Kód produktu: TOPspring

5 230 Kč S DPH

Na objednávku do týdne

ks

Antibakteriální pěna ULTRA FRESH eliminuje výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku plísní a hub. Pěna ULTRA FRESH patří mezi top produkty pro výrobu matrací v ČR. Pro zvýšení hygieny je matrace navíc proděravělý speciální technologií ŘEŠETO, díky které matrace lépe odvětrává a zůstává vysoce hygienický. Matrace doporučujeme pro uživatele, kteří mají zvýšené požadavky na hygienu a požadují antialergické vlastnosti matrace. Matrace je vhodná pro vyšší váhové zatížení při zachování maximálního komfortu a dokonalé relaxace. Součástí jádra matrace je separační potah pro maximální využití speciálních vlastností vyjímatelná, zónově prošitého potahu. Matrace zaručuje vysokou prodyšnost a životnost. Celková výška matrace v potahu je cca 23 cm a je vhodný na lamelový rošt pevný, laťový a pevný rošt s odvětráváním. Matrace zaručuje vysokou životnost a je pro váhovou kategorii do 150 kg. Matrace je dodávána v potahu biorytmus s obsahem přírodních minerálů, které působí blahodárně pro organismus, snižují hladinu stresu a mají omlazující účinky. 

Výška matrace
23 cm